KURUMSAL

Yasin Usta Unlu Mamülleri kalite standartları ile belgelenen gıda teknikeri kontrolündeki hijyenik imalathanesi, eşsiz damak tadında size özel sağlıklı ürünleri, kalite-hizmet anlayışı, sektörde marka olma bilinci ve hünerli elleriyle, müşterilerine en iyi hizmeti sağlamayı büyük bir başarı ile sürdürmektedir.

Yasin Usta Unlu Mamülleri Tüzel kişiliğinin 2007 yılında oluşmasına rağmen ekmek ve unlu mamüllerde geçmişe dayanan bir tecrübeye sahiptir. 2000’li yıllarda simit ve unlu mamüller ile tanışmış, yılların kazandırmış olduğu bu tecrübe ile yola çıkarak müşterilerine ve bağlı olduğu sektörde kısa zamanda ilgi ve güven sağlamıştır.

Kurulduğu günden itibaren kalite,lezzet ve hizmet anlayışından taviz vermeden kurumsal kimliğini güçlendirme yönünde faaliyetlerini hızlandırmıştır.

KURUCUMUZ

Kurucumuz olan Yasin Usta 1951 yılında Rize’nin Çayeli’ne bağlı Büyükköy beldesinde doğdu.Henüz 13 yaşında iken Adapazarı’na gurbete çıkmış,ilk işe kayınbabasının yanında (Mehmet dede) Çinili Ekmek Fırınında çırak olarak çalışmaya başlamış ve 4 yıl içerisindede ustalık kazanmıştır. Mehmet Dede’nin ise un ile tanışması 1925’li yıllara dayanır. Yasin Usta çok erken yaşta ticaret hayatına başlamış 1979 yılında Bursa’ya gelerek şehrin bir çok yerinde çeşitli isimler adı altında ve bir çok sektörde işletmecilik, 80’li yıllarda ise işverenler sendikası yöneticiliği yapmıştır. Yasin Usta ticari ve kişisel düşünce yapısı olarak dürüst, temiz ve disiplinli bir hayat tarzına sahiptir. Kaliteli ürün sunmaktan ve hizmetlerinden dolayı bir çok ödüle layık görülmüştür. 1996’lı yıllarda halen Bursa-Beşevler semtinde faaliyet gösteren Altın Ekmek Fırınının temellerini atıp oğulları ile çalışmaya başlamış, 2007 yılında ise Altın Ekmek Fırını bünyesinde olarak Yasin Usta Unlu Mamaullerini kurmuş ve 2008 yılında ise markalaşmıştır.Günümüzde ise Yasin ATEŞTEPE oğulları Fatih Sultan ATEŞTEPE ve Ferhat ATEŞTEPE ile hizmete devam etmektedirler…